e:Ny1
Widok z boku na prototyp Hondy e:Ny1 zaparkowanej przed budynkiem.

Honda e:Ny1

Przedstawiamy pierwszego elektrycznego SUVa Hondy. Odważnie stylizowane nadwozie o dobrze dobranych proporcjach połączono z supernowoczesnym układem napędowym, a całości dopełnia zaawansowane technicznie i wysmakowane wizualnie wnętrze. e:Ny1 to zeroemisyjny pojazd dla nowego pokolenia.

Brak emisji zanieczyszczeń. Przygoda bez granic.

Ikona silnika

Mocny silnik elektryczny rozwijający moc 204 KM i moment obrotowy 310 Nm, umożliwiający przejechanie nawet 412 km na jednym ładowaniu.*

*e:Ny1 dane WLTP, wartość uśredniona

Ikona emisji

e:Ny1 łączy ekologię z wyjątkowymi osiągami.

Ikona łączności

System informacyjno-rozrywkowy z 15,1-calowym ekranem oraz funkcjami Android Auto i Apple CarPlay.

Ikona wtyczki

Ładowanie do 80% w około 45 minut.*

*Czas ładowania mierzony od 10% do 80% naładowania w ładowarce o mocy 100 kW

Honda e:Ny1 ładowana poza domem.

Zeroemisyjny styl życia

Projektując tego elektrycznego SUVa, myśleliśmy o najnowszym pokoleniu kierowców. Zasięg nawet 412 km oraz czas ładowania potrzebny do pokonania 100 km wynoszący zaledwie 11 minut* pozwalają ruszać komfortowo praktycznie w każdą podróż.

Samochód ma dwa złącza do ładowania z instalacji domowej i publicznej, a całym procesem uzupełniania energii można wygodnie sterować z aplikacji My Honda+.

*Przy użyciu ładowarki o mocy 100 kW

Kobieta przechodząca obok Hondy e:Ny1 w ujęciu z tyłu w górskim krajobrazie.

Atrakcyjna wizualnie i mądrze zaprojektowana na zewnątrz i w środku

Honda e:Ny1 ma nadwozie w stylu coupe o prostych, minimalistycznych liniach. Odsuwany panel z przodu skrywa gniazdo ładowania. Podążając w kierunku tyłu, znajdziemy najpierw chowane klamki drzwi, a na końcu pas świateł rozciągających się na całą szerokość nadwozia.

Po wejściu do wnętrza w oczy od razu rzuca się panoramiczny szklany dach, dzięki któremu masz wrażenie, że nadal jesteś na świeżym powietrzu.

Zdjęcie wnętrza Hondy e:Ny1

Nowoczesne technologie stworzone z myślą o kierowcy

W kabinie system informacyjno-rozrywkowy z 15,1-calowym ekranem umożliwia dostęp do systemu Honda CONNECT, informacji o przepływie prądu i ładowaniu oraz przełączników regulacji temperatury. Dodatkowo ekran o przekątnej 10,2 cala umieszczony przed kierowcą pokazuje mu wszystkie potrzebne informacje oraz może być personalizowany. 

Telefon komórkowy można naładować bezprzewodowo albo przez złącza USB, natomiast interfejsy Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki ze smartfona przez sześć głośników.

Zbliżenie na elementy systemu Honda Sensing w Hondzie e:Ny1

Bezpieczeństwo dla całej rodziny

Najnowszy pakiet technologii bezpieczeństwa Honda SENSING zawiera szereg zaawansowanych funkcji, które za pomocą radarów, czujników i kamer wspierają kierowcę podczas jazdy. System kamer Multi-View pomaga w trakcie manewrowania w ciasnych miejscach. Asystent parkowania Honda* sam zaparkuje samochód, gdy tylko przyciskiem wydasz takie polecenie.

*Funkcja dostępna tylko w wersji wyposażenia Advance

Widok z boku na Hondę e:Ny1 w otoczeniu lasu z miastem w oddali.