Salon Honda Żagiel Auto zmienia się dla Was!

dodano: 05.03.2019

W drugiej połowie marca ruszy przebudowa salonu Honda Żagiel Auto przy ul. Roztocze 4 w Lublinie. Zmieniamy się dla Was, żeby proces zakupu samochodu oraz korzystanie z pozostałych naszych usług, odbywały się w nowoczesnej i przyjemnej aranżacji.

 

Chcemy, żebyście czuli się u nas jak najlepiej, dlatego odnawiamy budynek siedziby Honda Żagiel Auto. Pragniemy podkreślić, że nie wpłynie to w żaden sposób na obsługę naszych klientów – zarówno w salonie, jak i serwisie.


W czasie remontu nadal zapraszamy na ul. Roztocze 4 w Lublinie. Pozostajemy do dyspozycji w tych samych godzinach co dotychczas.

Odnowiony budynek będzie wyglądał przyjaźnie, atrakcyjnie i bardzo nowocześnie. Mamy nadzieję, że jeszcze chętniej będziecie do nas wracać.

 

 

Salony Hondy, zgodnie z trendami obowiązującymi w świecie motoryzacji, zmieniają się w kierunku minimalizmu oraz nowoczesnego designu. Po remoncie w naszej siedzibie będzie przestronnie, nowocześnie, przyjaźnie i wygodnie, co sprawi, że klienci będą czuli się komfortowo.

 

Wierzymy, że każda zmiana prowadzi do lepszych rozwiązań, dlatego jesteśmy pewni, że chwilowe niedogodności, na które możecie napotkać w trakcie remontu, w niedalekiej przyszłości przełożą się na wzrost zadowolenia z jakości obsługi w naszym salonie.

 

W pierwszej fazie prac skupimy się na przebudowie drogi dojazdowej. W związku z tym parking zostanie przeniesiony w stronę budynku Tesco. Miejsce to będzie dobrze oznaczone, dlatego nie powinniście mieć problemu, żeby je znaleźć. W tym czasie bieżąca obsługa klientów będzie odbywać się tak jak dotychczas – w siedzibie Honda Żagiel Auto.

 

Na kolejnym etapie przebudowy, gdy zajmiemy się już samym budynkiem, obsługa klienta będzie przeniesiona do specjalnie przystosowanego namiotu. Naszą tymczasową siedzibę znajdziecie podążając za specjalnymi wskazówkami, które zamieścimy w okolicy salonu.

 

Zakończenie remontu naszej siedziby planowane jest jesienią 2019 r.