Promocje na modele


Poznaj Nową Hondę CRV 2018 

  

Dostępną w Salonie Hondy w Lublinie Żagiel Auto! 

Odnowiona na każdym poziomie

Sportowy i luksusowy model CR-V, z opcją 7 foteli, został całkowicie odnowiony i całkowicie przeprojektowany, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

ODKRYWAJ OTWARTE PRZESTRZENIE

Całości przyświeca jeden cel — komfort.

Model CR-V został przeprojektowany — jego dynamiczna sylwetka jak zwykle przyciąga wzrok. Także jego wnętrze robi wrażenie — poczujesz się w nim luksusowo i wygodnie, a każdy pasażer będzie miał wystarczająco miejsca na nogi. Każda podróż to przyjemność, a jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na duże bagaże, Honda CR-V na pewno Ci w tym pomoże. 

 

Sprawdź specyfikację techniczną - kliknij tutaj

 

 


 

POZNAJ NOWĄ STYLISTYKĘ HONDY CR-V 


 


MOC, KTÓRA CIĘ PORUSZY

Doskonała na dalekie trasy.

Niesamowite osiągi zapewnia nasz zaawansowany silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną 7-biegową przekładnią CVT. W połączeniu z nowym podwoziem zapewnia to niezwykłą dynamikę i sportowy styl jazdy. Całkowicie nowa Honda CR-V zawiezie Cię do celu w najwyższym komforcie — wskaż miejsce na mapie i ruszaj w trasę! 

 

Sprawdź osiągi nowego modelu - kliknij tutaj

 


 

POZNAJ NOWE OSIĄGI HONDY CR-V 


 


RZUCA SIĘ W OCZY

Nasza kolejna Honda CR-V będzie dostępna z nowym, zaawansowanym hybrydowym układem napędowym.

Dzięki inteligentnemu i zaawansowanemu hybrydowemu układowi napędowemu najlepiej sprzedający się SUV na świecie będzie teraz jeszcze bardziej dopasowany do dzisiejszych warunków drogowych. Nowa jednostka napędowa zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy w każdych warunkach, łącząc w sobie sportowe osiągi, niskie zużycia paliwa oraz redukcję emisji spalin. 

 


  

PRZEJDŹ NA WYŻSZYM POZIOM

Podkreśl swój własny styl.

Istnieje wiele sposobów, aby dopasować tego całkowicie nowego SUV-a do własnego stylu. Dostępna jest szeroka gama pakietów wyposażenia, a także cała oferta pojedynczych akcesoriów. Dzięki tym drobnym dodatkom możesz nadać swojej nowej Hondzie CR-V zupełnie unikalny i dopasowany do siebie styl. 

 

Pobierz katalog najnowszego modelu - kliknij tutaj


 


ZAPRASZAMY DO SALONU HONDY W LUBLINIE! 

 

 

 

 

Materiały dodatkowe

 

POBIERZ CENNIK - PDF (632 KB)

 

POBIERZ SPECYFIKACJĘ - PDF (429 KB)

 

POBIERZ KATALOG- PDF (6.21 MB)

 

POBIERZ BIULETYN INFORMACYJNY - PDF (2.22 MB)